Online Satış Tulum Peyniri

Erzincan Tulum Peyniri, Online Satış Mağazası

Erzincan Yaylalarından gelen doğal lezzet…

Erzincan Tulum Peyniri

Ürün Açıklaması

Geleneksel usüllerle, tam kıvamında Erzincan Tulum Peyniri Erzincan’daki Munzur Dağlarında otlayan, canımız sağlıklı koyunlarımızın taptaze sütünden elde ettiğimiz geleneksel Erzincan tulum peyniri…

Taze sütten, hafif sarı renginde; yağı, tuzu, tadı tam kıvamında…

Aslını korumak için sadece koyun sütüyle üretiyor; tıpkı dedelerimizin köyde yıllardır uyguladığı usüllerle elde edip, vakumlayıp size gönderiyoruz.

Bu ürünün içerisinde bulunan kalsiyum, magnezyum ve protein miktarının da fazla olması Tulum Peynirini tüketmek için yeterli bir nedendir.

Ürün İçeriği : 1 Kg, 2 Kg, 5 Kg, 25 Kg (net) Vakumlanmış Erzincan Tulum Peyniri (Koyun)

TAZE KOYUN SÜTÜNDEN, LEZZETLİ!

Yalnızca Koyun sütünden yapılır. Geleneksel Erzincan tulum peyniri hem bu toprakların hem de dünyanın en lezzetli peynirlerinden biridir. Koyunlar ne kadar iyi beslenir, ne kadar iyi bir çiftlik ortamında yetişirlerse o kadar iyi süt verir; tazecik sütlerinin peynirleri de bir o kadar lezzetli olur.

Munzur Dağlarında sağlıklı, özgür yetişen koyunlarımızın sütlerinden ürettiğimiz peynirleri size ulaştırıyoruz.

Lütfen siparişlerinizi teslim aldığınız andan itibaren, peynir çeşitlerini buzdolabında muhafaza etmeye özen gösteriniz.

Tadına doyamayacağınız hakiki Erzincan tulumunun lezzetine sağlıkla ve afiyetle kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

ÜRÜNLERİM NASIL GÖNDERİLİYOR?

Peynir siparişleriniz özel vakumlu ambalajında kargoya verilir. Teslim alır almaz buzdolabında muhafaza etmeniz gerekir.

Hafta içi Perşembe günleri dahil olmak üzere, saat 16:30’a kadar olan tüm siparişleriniz ertesi sabah; Cuma, Cumartesi ve Pazar günü verdiğiniz siparişleriniz ise Pazartesi itibariyle kargoya verilmektedir*.
Erzincan Tulum Peyniri

Sipariş Hattı: 0446 223 81 92 – 0541 217 24 24