Tulum Peynirine Hoşgeldiniz…

Her şeyin hızla geliştiği ama bilişimin hepsinden daha hızlı ve daha değişken bir gelişim gösterdiği çağımızda, temel sorunlardan biri haline gelen “zaman ihtiyacı” internet tabanlı bilgi edinme gayretini azami seviyelere çıkarmış ve interneti doğal seyri içinde hayatın vazgeçilmez öğelerinden biri haline getirmiştir.

Gündelik hayatın içerisinde, adeta sanal bir mücadele verilmektedir. İnsanlar bu mücadeleye doğru ve yeterli donanımlarla katılmak istemektedirler. Telefon ve internet ağlarının insanları bir yerlere yetiştirebildiği ya da geciktirdiği gerçeğinden yola çıkarak bir çözüm arayışına giren, bilgi ve deneyimlerini bu yolla hizmete dönüştürmek isteyen Tulum Peyniri yöneticileri, sade, anlaşılır ve insanların zaman kaybı yaşamayacağı bir portalla Türkiye halkının ekranına çıkma vazifesini üstlenmişlerdir.

Tulum Peyniri‘nin farklılığı?

Erzincan Tulum Peyniri

Erzincan Tulum Peyniri

Tulum Peyniri denildiğinde akla ilk gelenden öte; Tulum Peyniri, başta Erzincan Tulum Peyniri olmak üzere güncel haber ve daha birçok konuda gündemi takip eden, kendi iç dinamiklerinden yola çıkarak yeniyi en yeniye götürme çabasına girmiştir. ‘hizmet etmek’ gayesini yeni ilke ve prensiplerle yeniden yorumlamış, gözünü yirmi birinci yüzyılın iletişim ve bilişim burçlarına dikmiş ve son noktayı hedef belirleyerek ilk adımını atmıştır.

Özgüven – özveri – özkaynak prensibinden hareketle faaliyet hayatına başlayan Tulum Peyniri, iddiasını ispatlamak hususunda, sektörüne olan inancını referans göstermekten imtina etmemektedir. Tulum Peyniri, Taklitle değil taktik ve takiple yürümek isteyen bir anlayışla uzun ömürlü olmanın formülünü de ortaya koymaktadır.

Erzincan’ın yeni internet portalı Tulum Peyniri, zengin içerik ve hızlı erişimiyle hizmet vermeyi ilke edinen, Erzincan Tulum Peyniri sektörel ve kişisel tanıtımların en doğru ve en yeterli seviyeye ulaştığı bir yerel arama motoru olmayı amaçlamaktadır.

Tulum Peynirinde neler var?

Tulum Peyniri

Tulum Peyniri

Erzincan’da faaliyet gösteren yerel, ulusal ve uluslararası firmaların tanıtım bilgilerini, adres ve kısa yol tariflerini en güncel haliyle barındıran Tulum Peyniri, sektörel tanıtıma yeni bir boyut kazandırırken, şehrin coğrafi ve sosyal yapısını da göz ardı etmeyerek uzman bir yaklaşım benimsemiş, metin ve fotoğraf desteği ile şehrin tahlilini en doğru biçimde ortaya koymayı başarmıştır.

‘Yaşadığımız şehrin ihtiyaçlarını elimizden gelen boyutuyla gidermek’ gayreti içinde olan Tulum Peyniri, Yerel Arama Motoru olmak yolunda gücünü Erzincan sevgisinden ve tek yürek olabilmeyi başarmış ekibinden almaktadır.

Tulum Peyniri; gelişen bilişim dünyasına paralel olarak, Erzincan’ın daha iyi hizmetlere ulaşabilmesi ve Erzincan’ın dış dünyaya layıkıyla tanıtılması için verilmesi gereken emek ve özveriden, bilgi ve mücadeleden geri durmayacağını şehir ahalisine ve Erzincan’ı tanımak isteyen herkese arz etmektedir.”