Firmalar Haberler

Ergan Yayla Tulum Peynirleri

Sipariş Hattı
0546 232 28 54
0446 224 03 41

Adres
Vali Recep Yazıcıoğlu Caddesi Eğinlioğlu İş Merkezi No: 37 Erzincan / Türkiye

Web: erganyaylatulumpeyniri.com

Firma Hakkında

1998 yılında “doğal ve katkısız gıda” ilkesiyle çıktık yola. Kuruluşumuzdan bu yana ilkelerimizden taviz vermeden, en doğal ürünleri tüketicisiyle buluşturarak sektörümüzde köklü bir yer edindik ve aynı titizlikle yolumuza devam ediyoruz.
Güngör Yöresel Ürünler olarak, akla gelebilecek tüm yöresel ürünleri satışa sunmanın yanında özellikle de Erzincan’ımızın en leziz gıdalarından biri olan “Tulum Peyniri” ve tereyağı alanında markalaştık ve bu gün peynirlerimizle birlikte tereyağlarımızı Türkiye’nin tamamına ulaştırmayı başardık.

Mengücek Peynir İmalat ve Soğuk Hava Deposu’nda son teknoloji ürünler aracılığı ile el değmeden, hijyenik biçimde üretilen peynir ve tereyağlarımız yıllardır lezzetini koruyarak bu günlere gelmiştir. Kaliteli olanı halkla buluşturmak, lezzeti en makul şekilde sofralara taşımak amacıyla üretiyor, geçmişimizden aldığımız tecrübe ile geleceğe yürüyoruz.

Kısacası; yılların markası olarak hem sağlıklı hem de lezzetli Tulum Peynirimiz ve tereyağımız sayesinde Türk halkının sofralarına konuk oluyor, damaklarına layık lezzetler sunuyoruz.

“En lezzetli sofralar Tulum Peyniriyle kurulurlar…”